Contact us now: Phone: +3535353535

درباره انستیتو میدو
نظر به نیاز های کشور در بخش ایمنی پروژه های حفاری و رسالت شرکت"بین المللی نفت و گاز پروم پارس" در ورود دانش به ایران، این شرکت اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری انستیتوی بین المللی آموزش های عالی "میدو" به عنوان یکی از بزرگترین موسسات آموزش دوره های مختلف در حیطه نفت و گاز در دنیا نمود.
دوره آموزشی کنترل چاه مطابق با استاندارد بین المللی IWCFو در کلیه سطوح این استاندارد به صورت تئوری و عملی توسط مدرسین بین المللی انستیتو "میدو" در ایران برگزار می شود. در پایان این دوره ها و پس از انجام آزمون های مربوطه، به شرکت کنندگان گواهینامه بین المللی IWCF اعطا خواهد شد.
انستیتو"میدو" دارنده لایسنس رسمی از سازمان IWCFجهت آموزش دوره های مزبور بوده و گواهینامه اریجینال با کد رسمی (مورد تایید کلیه شرکت های بین المللی نفتی جهان) به شرکت کنندگان در دوره ها ارائه خواهد گردید.انستیتوی بین المللی آموزش های عالی "میدو" با همکاری اساتید برجسته دانشگاه های برتر روسیه و مهندسین با سابقه شرکت های روسی، در حیطه آموزش دوره های مختلف در در حوزه نفت و گاز فعالیت می نماید. این دوره ها به صورت متمرکز در نمایندگی های این شرکت در سراسر جهان و همینطور در محل شرکت های مختلف برگزار می شود. کادر آموزشی انستیتو شامل بیش از 300 استاد بین المللی می باشد و 200 دوره تخصصی در حیطه های مختلف صنعت نفت و گاز توسط این اساتید در کشورهای مختلف تدریس می شود.
انستیتو "میدو" برگزار کننده دوره های مختلف آموزشی و بازآموزی می باشد که از جمله می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

• دوره های حرفه ای تخصصی در حوزه نفت و گاز : این دوره ها با توجه به نیاز صنعت نفت و گاز در برنامه های متعددی از 16 ساعت تا 250 ساعت در دفاتر انستیتو و یا در محل شرکت متقاضی ارائه می شود. شرکت کنندگان در دوره پس از موفقیت در آزمون پایان دوره مدرک بین المللی مربوطه را دریافت می نمایند.

• دوره های بازآموزی مهندسین و مدیران : این دوره ها شامل مرور کامل کلیه مباحث لازم جهت احراز مشاغل حوزه نفت و گاز ارائه می شوند. زمان این دوره ها بیش از 250 ساعت می باشد و دیپلم بین المللی مربوطه در پایان دوره به شرکت کنندگان ارائه می شود.

• برگزاری سمینارها و کارگاه های تخصصی در حوزه نفت و گاز

• برگزاری تورهای تجاری (business tours) و سمینارهای تجاری (business seminars) مخصوص مدیران جهت برقراری ارتباطات بین المللی مدیران صنایع نفت و گاز در جهان

• برگزاری دوره های کارآموزی و کارگاه های آموزشی برای دانشجویان و دانش پژوهان در محل شرکت های نفتی

• برگزاری دوره های فنی و حرفه ای برای تکنسین ها در حوزه نفت و گاز
دوره آموزشی کنترل چاه مطابق با استاندارد بین المللی IWCFمی باشد. در سال 2016، بیش از یک سوم دوره های IWCF برگزار شده در کشور روسیه توسط انستیتو "میدو" انجام گرفته است. این انستیتو، علاوه بر روسیه، در کشورهای مختلف (از جمله آمریکا، چین، هند، صربستان، کویت، الجزایر، سنگاپور، امارات، اوکراین و ...) دوره های متعددی را با موفقیت برگزار نموده است.
انستیتو بین المللی "میدو" دارای مجوز تدریس دوره ها از انجمن بین المللی کنترل چاه (IWCF) و انجمن بین المللی پیمانکاران حفاری (IADC) می باشد.

با توجه به کیفیت ممتاز دوره های برگزار شده، مدیران شرکت های حاضر در دوره های انستیتو "میدو" رضایت خود را با ده ها توصیه نامه و تقدیر نامه به انستیتو اعلام نموده اند. برخی از این نامه ها (از نمایندگی شلمبرژه، شرکت روس نفت و شرکت گازپروم)ذیلا ارائه شده اند

توصیه نامه نمایندگی شرکت شلمبرژه

توصیه نامه شرکت روس نفت

توصیه نامه شرکت گازپروم